Välkommen att kontakta oss om du vill veta mer om hur vi på Visit Luleå arbetar med att hjälpa våra medlemsföretag.

Visit Luleå AB
Storgatan 30 B, 4 tr
972 32 Luleå

Telefon: 0920-22 13 30
E-post: info@visitlulea.se

Organisationsnummer: 556901-8780

Hitta till oss

Medarbetare

undefined
Jenny Hellman, vd
jenny@visitlulea.se, 070-288 20 85

undefined
Marlene Bolstad, affärsutvecklare
marlene@visitlulea.se, 070-257 83 32

undefined
Maria Wahlberg, kommunikationsansvarig
maria@visitlulea.se, 072-528 29 97

undefined
Linda Björk, affärsutvecklare
linda@visitlulea.se, 070-671 41 06

undefined

Petter Norén, kommunikatör
petter@visitlulea.se, 070-666 50 31

undefined
Mattias Mannberg, affärsutvecklare
mattias@visitlulea.se, 070-338 40 92
undefined
Erika Willman, ekonom/koordinator
erika@visitlulea.se, 0920- 22 13 30

undefined
Karin Åberg, affärsutvecklare
karin@visitlulea.se, 070-288 26 90
undefined
Birgit Öhlund, affärsutvecklare
birgit@visitlulea.se, 070-529 43 57